Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

29 stycznia 2019

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na https://youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Stres, regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]