Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

17 listopada 2019

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, szwalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]