Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

27 grudnia 2018

Na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]