W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

9 kwietnia 2019

Dalsze informacje o pracy polskiego psychologa Birmingham na https://psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj zjawisko emigracyjne jest o wiele mniejsze, ale ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie w UK. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy wiele utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, generują mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego typu niezwykle ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie wolno obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339