Vitberg – jak to się zaczęło?

7 lutego 2019

Więcej w temacie marki Vitberg na https://www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata praktyki w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny zestaw składa się z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]