Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

29 grudnia 2019

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]