Urządzenia marki Vitberg – korzystaj z nich we własnym domu

25 października 2018

Wejdź na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kręgosłupa, bóle kończyn oraz otyłość. Jedną z metod walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz stymulację włókien mięśniowych może wspierać również odchudzanie. Wibroterapię coraz częściej stosują też sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpujących sesjach treningowych.

Domowa wibroterapia z urządzeniem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak dostępna i dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym domu, bez konieczności umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży można znaleźć aparaty do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 podstawowych programów: Nogi, Relaks i Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy intensywności drgań. Część podstawową można powiększyć o kolejne moduły: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm i Nogi.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]