„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

11 lutego 2019

Na urodaizdrowie.pl znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]