Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

14 lutego 2020

Tu uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, odrętwienie szyi i ramion oraz uczucie obciążenia nóg. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, szyję lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]