Portal ABC Zdrowie testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

13 października 2018

Vitberg. Więcej szczegółów na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu ABC Zdrowie.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu ABC Zdrowie

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]