Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

29 listopada 2018

Vitberg opinie. Więcej informacji na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]