Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

23 stycznia 2019

Szukasz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]