Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

27 października 2023

Tu uzyskasz więcej informacji o parking Kraków lotnisko.

Wygoda, sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość – to główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo spadek ciśnienia w oponach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]