Wywóz i utylizacja starych mebli

13 lipca 2018

Piwnice w domach wielu z nas są zbiorowiskiem przeróżnych niepotrzebnych przedmiotów. Jedni zbierają je do czasu, gdy pomieszczenie staje się zbyt małe, aby wszystkie z nich pomieścić. Tylko wtedy decydujemy się na porządki, dzięki którym w piwnicy znów można się poruszać. W takich przypadkach najwięcej problemów przysparza z pewnością pozbycie się zebranych na strychu przedmiotów – między innymi starych mebli, zbędnych gadżetów i pozostałych szpargałów. Nie zapominajmy wszak, że w zgodzie z nowymi przepisami nie można przechowywać ich w normalnych kontenerach. Jak zatem zutylizować śmieci wielkogabarytowe? Jak postępować, gdy planujemy porządki w piwnicy?

Użycie kontenera do utylizacji śmieci wielkogabarytowych

Opróżnianie piwnic należy starannie zaplanować. Początkiem musi okazać się wypożyczenie kontenera, w którym umieścimy wszystkie niepotrzebne przedmioty. To wyjście nadzwyczaj wygodne ze względu na to, iż firma, która dostarczy nam tego typu kontener w umówionym wcześniej terminie odbierze go oraz zawiezie śmieci na wysypisko. Zlecając odbiór starych mebli specjalistycznej firmie nie trzeba więc zajmować się też transportem śmieci oraz ich likwidacją, a to znacznie usprawnia porządki.

Która ekipa para się wywozem odpadów wielkogabarytowych?

Utylizacja śmieci wielkogabarytowych w teorii jest bezproblemowa – wystarczy jedynie zamówić pojemnik i umówić się na jego odbiór. Wybierając nierzetelną firmę musimy jednak przygotować się na duże trudności – między innymi spóźniony wywóz kontenera. Z tego powodu zawczasu sprawdźmy, czy dana firma oferująca utylizację śmieci wielkogabarytowych dysponuje odpowiednimi sprzętami i co myślą o niej poprzedni klienci – chociażby wchodząc do sieci. Dzięki temu unikniemy kłopotów, a sprzątanie przebiegnie tak, jak założyliśmy.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]