Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

24 sierpnia 2021

Na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ zlecisz wykonanie wirtualnego spaceru fachowcowi.

Wnętrza 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości osób opcja obejrzenia danego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, że prócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu czy siedziby przedsiębiorstwa, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je udostępnić?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania hotelu, warsztatu albo baru, jak również po prostu pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by przyszli klienci mogli rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z wielu powodów. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też doskonałą możliwość nakłonienia klienta, aby skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również idealna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]