Wirtualny spacer 3D pomoże Ci zdobyć nowych klientów

8 lipca 2020

Wirtualny spacer. Zajrzyj tu, aby skorzystać z wiedzy fachowców

Wirtualne spacery Google to ogromnie popularna forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez wysiłku w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść np. na ulice Londynu czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, aby na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale również przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie oraz pokazywać je potencjalnym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, natomiast wygląda nadzwyczaj efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego warto je wykorzystywać do reklamy?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania lokalizacji z całego świata. Działa to w ten sposób, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego punktu, a w następnej kolejności łączy je i umieszcza w Google Maps. Dzięki takim zdjęciom, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się górę i w dół, na boki oraz możemy samemu decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tego miejsca, zupełnie jakbyśmy tam faktycznie byli. Możemy też przechadzać się po okolicy i docierać do dalszych lokalizacji — cały czas patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Spacer Google po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszym hostelu, firmie czy restauracji. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne głównie od wielkości nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok tradycyjnych fotografii i dać możliwość aktualnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak odwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy również wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy opłaca się zamówić wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego lokalu przez przyszłego klienta. Bez wątpienia warto stworzyć taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Internauci, poznając naszą restaurację, mieszkanie do wynajęcia czy hotel pozyskają dużo przydatnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio poznają wirtualnie warunki panujące w danej firmie, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony oraz promowania naszego biznesu w Mapach Google. Spacery VR działają na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]