Wedding planner zapewni wesele bez niespodzianek

26 października 2018

Znajdź wedding plannera Kraków na miarę swoich potrzeb na https://whataday.pl/

Ślub to na pewno największe święto dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że planując to przyjęcie staramy się uniknąć przykrych niespodzianek oraz sprawić, aby ta okoliczność na długo była zapamiętana przez zaproszonych. Jak pewnie wielu z czytelników już się przekonało, organizacja ślubu to duży problem – musimy zatroszczyć się między innymi o wynajem sali, angaż DJ-a czy ozdobienie kościoła. Podczas nerwowych niekiedy starań łatwo niestety zapomnieć o pewnych sprawach, co może skutecznie zniweczyć atmosferę tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. To z tego względu młode pary coraz chętniej decydują się na usługi, które zapewnia wedding planner. Na czym więc one polegają?

W czym doradzi wedding planner?

Najważniejszym plusem skorzystania z usług wedding plannera jest z całą pewnością komfort i pewność – nie trzeba zajmować się podpisywaniem kontraktów z DJ-em, dostawcą ozdób, zarządcą lokalu czy fotografem. Wskazówki, jakie oferuje wedding planner to też najlepsze wyjście dla tych osób, które nie znają tajników branży weselnej i nie wiedzą, jak znaleźć najlepszych fotografów oraz DJ-ów. Tymczasem znający ją bardzo dobrze wedding planner pomoże im znaleźć te propozycje, które na pewno spełnią ich oczekiwania. Przez to wesele niewątpliwie będzie niezapomnianym wydarzeniem oraz przebiegnie bezstresowo.

Ile kosztują porady wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na pomoc wedding plannera mogą postawić nie tylko pary z zasobnym portfelem. To wszak najlepsze rozwiązanie dla partnerów chcących ograniczyć koszty wiążące się z weselem, ponieważ obyty na rynku usług ślubnych wedding planner ma szansę znaleźć kilkakrotnie tańsze oferty. Szczególnie, iż oferowane przez niego porady nie będą w ogóle poważnym wydatkiem. Z uwagi na różny zakres usług jakie może zaoferować wedding planner, ich koszt jest zazwyczaj ustalany indywidualnie z poszczególną parą. Jednak w obliczu pozostałych kosztów związanych z weselem ten na pewno nie będzie ogromny.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]