Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

7 listopada 2019

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka bądź ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące dowieść niewierności męża lub żony i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w sprawny i szybki sposób zdobyć potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma też biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.