Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

29 lipca 2022

Aktualna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada wiele zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z używając płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek poszerza się również elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi przez PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na analizę sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce powierz profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację jedynie sprawdzonych, koniecznych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym łatwo można informować klientów o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować opinie i poradniki dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]