Sprzątanie strychów i piwnic przez profesjonalistów

26 sierpnia 2018

Potrzebujesz zamówić opróżnianie piwnic Kraków? Skieruj się w to miejsce

W większości domów obecne są strych i piwnica. Na ogół miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zwykle to, czego nie używamy, przenosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? Wówczas można postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się zwiększającą się popularnością. Stawiają na nie osoby, które z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeżeli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że na ogół na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]