Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

21 października 2020

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących przygotowania wirtualnego spaceru Google, zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przekierowuje nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]