Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

3 grudnia 2021

Oferta sali ślubnej w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników zabawy, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc ułożenie menu, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja sali . Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć 130 osób. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]