Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

5 września 2019

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia rekomendowanego fotografa Google Nowy Sącz, skieruj się na http://tinyurl.com/yyko97x8

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby otrzymać certyfikat musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może również reklamować się szczególnym logo, które informuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]