Projektowanie stron internetowych – nie kieruj się tylko ceną

5 listopada 2020

Więcej informacji o projektowaniu stron www Kraków.

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach internautów – kiedy nawigacja na serwisie będzie dla nich źródłem trudności, od razu przeniosą się na drugą stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej za szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą należy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, by główne elementy strony osadzić na linii, po której porusza się wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Zostaw projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie nowoczesnej strony www nie jest proste. W przypadku strony firmowej złym rozwiązaniem będzie więc samodzielne jej przygotowanie. By zyskać pewność, że strona będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]