Pozycjonowanie w skrócie

13 stycznia 2019

Sprawdź, komu zlecić pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie to różne prace mających na celu poprawienie obecności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia dochodów firmy. Drugim atutem tego działania jest poprawa rozpoznawalności brandu, usługi albo produktu.

Google ocenia wszystkie witryny www pod kątem mniej więcej dwustu najrozmaitszych czynników. Wynik tej diagnozy determinuje to, na którym miejscu strona lub jej podstrona pokaże się w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Za kluczowe czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uznają między innymi jakość treści, linkowanie (on-site oraz off-site), jak również PageSpeed.

Wyszukując w przeglądarce Google jakąkolwiek frazę, internauta otrzymuje wykaz stron, które algorytm ocenił jako najlepiej dopasowane do wpisanego zapytania. Jakie strony wyświetlają się w SERP na pierwszych pozycjach? W głównej mierze te, których zawartość jest dobrze wypełniona przemyślanymi frazami kluczowymi. a jednocześnie niepowielona z innych witryn. Na pozycje wpływ ma również prędkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na urządzeniach przenośnych, jak i na komputerze), poprawnie zoptymalizowany kod HTML, a także ilość portali internetowych publikujących odnośniki do naszej strony.

Czy powinno się przekazać pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego firmie SEO?

Algorytm Google cyklicznie jest modyfikowany, dlatego zaleca się oddać pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych specjalistom. Słusznym wyborem jest firma SEO, która ma kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich firmach pracuje wielu ekspertów nie tylko od optymalizacji, ale również projektowania stron oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Powierzając pozycjonowanie strony zewnętrznej agencji zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które dodatkowo zwiększą dochód firmy.

Pozycjonowanie stron oraz sklepów – usługa pomagająca dotrzeć do większej grupy klientów klientów

Pozycjonowanie to przede wszystkim oferta adresowana do zarządców stron internetowych, które służą do demonstracji i sprzedaży produktów bądź usług przedsiębiorstwa. Decydując się własna działalność nierozważnie jest obecnie nie posiadać strony firmowej bądź ją utworzyć, lecz zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to ciągłe współzawodnictwo o dotarcie do kolejnych klientów. Według szacunków w przybliżeniu 97% klientów sprawdza w internecie opinie o lokalnych firmach, co wyraźnie pokazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu lub strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż internauta zdecyduje się na nasze usługi.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]