Planujesz podróż w dużej grupie? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych

24 kwietnia 2019

Wybierasz się za granicę i szukasz oferty bezpiecznych i komfortowych przewozów międzynarodowych? Jeżeli stawiasz na wspaniałą jakość usług połączoną z rozsądnymi cenami, sprawdź ofertę przewoźnika poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe – podróżuj wygodnie

Świadczymy przewozy międzynarodowe do krajów Unii – Niemiec, Belgii, Holandii, jak również do Polski. Możemy też zaplanować wyjazd do Luksemburga, Austrii, Słowacji, Czech czy Francji – pod warunkiem, że zbierze się większa ilość pasażerów. Świadczymy usługi zarówno w zakresie transportu osób, jak i drobnych paczek – funkcjonujemy w obrębie województwa małopolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz opolskiego. Podążamy za aktualnymi trendami i oferujemy naszym klientom opcję zarezerwowania biletów online – bez wychodzenia z mieszkania. Żeby kupić bilet, wystarczy wypełnić formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Zapewniamy również możliwość rezerwacji na telefon, za pośrednictwem SMS-a bądź poczty elektronicznej.

Czy warto wybrać przewozy międzynarodowe?

Nasze przewozy międzynarodowe to oferta na najwyższym poziomie, bowiem troszczymy się o wygodę naszych klientów. Dysponujemy flotą komfortowych busów o wysokim standardzie, które gwarantują sprawny transport do punktu docelowego. Nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowy internet WiFi na obszarze Polski, ogrzewanie postojowe, a także odtwarzacz DVD. Wykonujemy przewozy międzynarodowe w systemie Door-to-door oraz transport z i do lotnisk. Oferujemy kursy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz termin odjazdu do indywidualnych potrzeb.