Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

24 marca 2020

W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o parkingu Kraków Balice

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]