Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

22 maja 2020

Chcesz dowiedzieć się, kto wykonuje zdjęcia 360 stopni na Facebooka? Koniecznie kliknij tutaj

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy firm. Z reguły spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać panoramy sferyczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii wywołuje wrażenie rzeczywistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie nieruchomości, budynku bądź lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu tworzy się z pomocą specjalnej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych to możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację własnej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu czy lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej fascynująca oraz pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym punktem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć specjaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednakże do celów marketingowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które na domiar tego będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]