Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

26 sierpnia 2022

Szukasz szczegółowych wiadomości o przyjęciach w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też ceremonie chrztu, zabawy z okazji ukończenia pełnoletności oraz komunie. Kiedy spis zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których dużą część gości stanowią kilkulatki, jak chrzciny bądź komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania oferowane gościom również trzeba dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim duchu

Zamówienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest dość proste, jednak niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej atmosferze odbywają się w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można pomieścić ogółem do 130 osób. Z kolei gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia i ozdobienia stolików, przez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]