Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

24 listopada 2022

Zleć pozycjonowanie Krakow na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Wszechobecność internetu oraz prostota użycia go do wyszukania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Białymstoku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają zwykle z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep sportowy kraków”, “wizażystka kraków” czy “piekarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten czas do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]