Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

11 lutego 2020

Okna serwis Warszawa. Więcej informacji na https://www.serwismeteo.pl

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]