Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

14 sierpnia 2021

Poznaj więcej szczegółów o organizacji wesel w Krakowie na https://tinyurl.com/yhbobjrf.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie bądź śluby, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na które zaprasza się często nawet i setkę osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę wymyślić jadłospisu, a potem naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór ozdób sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości napojów i zakąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, by stoliki były pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby obsługa na czas serwowała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesele – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi normami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla gości, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zwykle mają ułożony wstępnie spis oferowanych dań głównych, deserów oraz napojów zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może zatem sam ułożyć jadłospis z zaproponowanych potraw. Należy jednakże podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę kontrahenta podejmują się przyrządzenia niecodziennych kompozycji dań.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]