Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

20 czerwca 2022

Poznaj dalsze szczegóły o usługach cateringowych w Krakowie.

Gdy organizujesz ważny event biznesowy czy rodzinny, na który chcesz zaprosić znaczną liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w supermarkecie – duże wydarzenia zazwyczaj wymagają odpowiedniej oprawy także w obszarze dań. Wtedy nie godzi się położyć na stolikach gości najzwyklejszych herbatników oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Catering świąteczny i okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Firmy świadczące usługi cateringu na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzty albo urodziny. Oferty te są szczegółowo dobrane do wymogów konkretnych eventów, przez co zauważalnie różnią się od siebie m.in kosztem oraz listą posiłków dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to jego praca, więc długoletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Usługa cateringowa – zespół zawodowych kelnerów i wyśmienite posiłki

Przyrządzanie dań choćby dla niewielkiej liczby gości jest ogromnym problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy zrobić to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie innych kluczowych elementów imprezy. Jest to również możliwość poczęstowania zaproszonych wyjątkowymi daniami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż ważnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich prezentacja na talerzu. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]