Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

28 marca 2023

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z rodziną i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć ich wybornymi przekąskami i trunkami. Możesz postarać się przyrządzać je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to czas. Ponadto to twoje święto i pragniesz się nim cieszyć, a nie siedzieć w kuchni lub służyć za kelnera. Dlatego organizację posiłków na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zostaw profesjonalistom!

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy faktycznie dużej liczbie uczestników rozpatrywała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. Tym bardziej, że na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a czasami nawet tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy zechcemy urządzić zabawę we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to usługa na każdą rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez trudu przygotują menu harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na urodziny, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, studniówek i komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę warto postawić na taką, która potrafi dopasować menu do potrzeb i – co ważne –portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i przyozdobieniu stołów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]