Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

25 lutego 2022

Sprawdź, kto oferuje catering na imprezę.

Okres letni obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w przeróżnych miejscach kraju organizowane są sympozja, benefisy albo gale. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezbędny na istotnych galach

Wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik lub masz zarezerwowaną salę na imprezę? Świetnie! Teraz należy zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych trunków, gorących posiłków oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas ważnych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – właściwe ustawienie stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia zapewne docenią też, jeśli potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Atutem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przygotuje znakomite menu, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, żeby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie przekąski, napoje oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]