Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

15 maja 2022

Więcej informacji o cateringu firmowym na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja bądź warsztaty – każda większa firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie zainteresuje duże tłumy, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na konferencję napoje i przekąski

Kursy oraz konferencje biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-6 godzin, często nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których nie da się zjeść kompletnego obiadu w najbliższej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie koszuli i dłoni. W ramach usługi cateringu biurowego użyczany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Dlaczego powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze tematów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, gryząc kupione po drodze w piekarni lub przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę partycypantów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]