Busy z Holandii do Polski – wygodny powrót do kraju

17 lutego 2019

Dzisiaj jedną z największych mniejszości w Holandii są Polacy. Według statystyk w Niderlandach przebywa już ponad ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczba Polonii w Holandii powoduje, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi transportowe do tego kraju. Osoby planujące wyjazd do państwa znanego z kanałów i wiatraków dysponują na szczęście wieloma możliwościami. Jak zatem można dotrzeć z Polski do Holandii? Który ze sposobów będzie najlepszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Jak dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, aby odbyć podróż do Holandii jest wiele. Najszybszy ze środków transportu to , rzecz jasna, samolot. Przeloty do Niderlandów odbywają się na co dzień z wielu dużych i małych portów – między innymi z Modlina, Gdańska, Lublina, Wrocławia, Katowic oraz Warszawy. Jeszcze dłuższa jest lista miast, z jakich wyjeżdżają autokary rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednak pewne minusy. Najważniejszy z nich to fakt, że połączenia kończą się tylko w wyznaczonych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Busy Holandia-Polska w opcji door-to-door

Aby ustrzec się takich problemów, warto skorzystać z transferu busem. To rozwiązanie ma sporo atutów. Busy do Holandii często kursują w opcji door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus odbiera pasażera ze umówionego miejsca i dowozi go tam, gdzie ten wskaże. Istotne jest też fakt, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi bezprzewodowy internet, odtwarzacze filmów, ogrzewanie postojowe, klimatyzację oraz dużo miejsca na ułożenie nóg i wygodne fotele.