Designerskie meble studia STF – niepowtarzalność i dopracowanie detali

4 lipca 2021

Jeśli chcesz kupić designerskie meble, koniecznie wejdź na stfurniture.com.

Nasze mieszkania i to jak je urządzamy, potrafi dużo zakomunikować o naszym wyczuciu estetyki, charakterze, a także o tym, jak pojmujemy komfort. Klientów już nie zadowala oferta popularnych sieci sklepów meblarskich, w których można dostać standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla polskich nabywców, jak i tych z innych krajów świata. Z tej przyczyny poszukujemy mebli, które nie tylko będą manifestować nasz charakter, ale też będą w pełni funkcjonalne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane meble designerskie

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie 10 lat i tworzy ją dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednak jedyne w swoim rodzaju meble wytwarzane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy całego teamu pracowników, składającego się z technologów, rzemieślników oraz konstruktorów. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podchodzi do procedury kreowania nowych kolekcji mebli, przeznaczając każdemu ze stadiów – od pierwotnego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po selekcję odpowiedniego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To unikalne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu powoduje, iż meble studia STF wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że projekty z tego studia uhonorowano sporą ilością nagród branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (między innymi we Frankfurcie, w Paryżu bądź w Warszawie).

Designerskie meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je nabyć?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony www marki. Prócz funkcjonalnych biurek, stołów do jadalni i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych ma w swojej ofercie też komody, ławki oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy luster i świeczniki). Warto zaznaczyć, że zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można zamówić również w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. w Szczecinie, w Łodzi czy w Warszawie) oraz w Europie (między innymi w Irlandii bądź w Niemczech).

Nasza siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]