Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

30 sierpnia 2019

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie wypraw w góry? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Planujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o znacznej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Umożliwiają zarazem realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]