Skrzynka telekomunikacyjna – rodzaje i zastosowanie

29 listopada 2018

Skrzynkę telekomunikacyjną kupisz na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. Na rynku znajdziemy wiele ich rodzajów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – na przykład kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można przyłączyć np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj modele

Priorytetowym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Nie zapominajmy także o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]