Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

12 kwietnia 2019

Dowiedz się, gdzie zamówić wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych telewizorów. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe działają zazwyczaj w zakresie 30 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują wszelkie awarie emitowane najczęściej przez usługi internetowe i pozwalają na odtwarzanie treści interaktywnych. Przeważnie usytuowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Sprzęty tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa sprzętu prosta. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 129dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo popularny

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub wkładek JXP. Wzmacniacze mają również profesjonalną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Nowoczesne modele wyposażono w specjalistyczny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i gwarantują odbiorcom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromnym atutem jest również niski poziom mocy ok. <6W.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]