Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

17 stycznia 2019

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami, wejdź na https://www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to piękny prezent dla wytwornej Polki. Tego typu świecidełka idealnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające znakomite cechy wizualne. Mienią się w słońcu szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt wspaniale naśladuje naturalne kryształy, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Istnieją też kolorowe warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich składników można otrzymać poniższe kolory: błękitny, czerwony, zielony, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te połyskujące kamienie są zahartowane i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, a także łańcuszków. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wariantach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy upragnioną i piękną biżuterię. Polki często kupują klasyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.