Wygodne i praktyczne zakupy spożywcze z dostawą do domu

10 marca 2021

Z trudem można uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Bez mnóstwa przysmaków da się przeżyć, ale bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz sytuacja życiowa czy zawodowa powoduje, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. Wtedy sporym udogodnieniem jest sposobność wykonania zakupów spożywczych online.

Kto zamawia zakupy z dostawą do domu?

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach pozytywnie na wzrost sprzedaży online w naszym kraju. W związku z bezustannie zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami konsumentów, sporo firm korzystających do tej pory tylko z tradycyjnych kanałów handlu, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę poszedł również sektor spożywczy, który zazwyczaj nieczęsto umożliwiał zakupy z dostawą do domu kupującego. W tej chwili z delikatesów online korzysta sporo różnych grup konsumentów. To przykładowo rodzice małych dzieci, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości zrobienia zakupów w porach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych produktów, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, a także osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym markecie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to doskonała oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport czy też inne przyjemności.

Delikatesy online – dostawa pod wybrany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać spośród szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również ryb, mięs oraz wędlin wytwarzanych tylko przez wypróbowanych i rzetelnych polskich producentów. Prócz tego sklep sprzedaje smakowite, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni popularnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone pod podany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia za określoną sumę oferowana jest darmowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą w chwili odbioru.

Nasza siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]