Wygodne i piękne kolczyki na biglach

30 listopada 2018

Chcesz zamówić kolczyki na biglach? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie i inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale też względy praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo z pewnością nieczęsto będą wyjmowane z pudełka. Dlatego wybierając kolczyki warto sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Który typ okaże się trafionym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz świetnie wyglądają.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na owalnej twarzy – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, że klientki o nieco odmiennej twarzy także mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać właściwy model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależy od kosztów ich wydobycia i fantazji złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i kamieniami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin kamień syntetyczny, zatem kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]