W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

10 stycznia 2019

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia będzie najwłaściwszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich pozytywna właściwość. W przypadku rolet dzień i noc pełne zaciemnienie nie jest możliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który typ najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Pełna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niezwykle łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc da sobie radę każdy.
Kilkanaście kolorów w ofercie powoduje, że te produkty odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element zdobiący pokój.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na specjalne żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych rozmiarów.