Tania, ale efektowna biżuteria z kryształkami Swarovskiego

11 sierpnia 2018

Dowiedz się więcej o biżuterii Swarovskiego

Kryształy wyglądają wprawdzie świetnie, ale nie każdy jest w stanie sfinansować ich kupno. Na szczęście w sklepach jubilerskich dostępne są również mniej kosztowne alternatywy dla tych kamieni. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Historia ich produkcji zaczyna się w dziewiętnastym wieku, kiedy Daniel Swarovski opatentował urządzenie do szlifowania szkła kryształowego. Dziś biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest na całym świecie. A kryształki stosowane są tak w pierścionkach, jak i smartfonach lub nawet na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – technologia produkcji?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło ołowiowe. Technologia ich wyrobu jest tajna – wiemy jedynie, iż wykorzystuje się w tym celu odpowiednie urządzenia, a wszystko odbywa się w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od prawdziwego kamienia. Na tle konkurencji odróżnia się zwłaszcza starannym szlifem – na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl prawdziwe minerały.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – co możemy nabyć?

Firma produkuje też wiele wyrobów – sprzedaje kryształki producentom elektroniki lub oświetlenia. Należy także zaznaczyć, iż Swarovski jest producentem celowników oraz odblasków – na przykład tych, jakie stosowane są w polskich znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki czy broszki – są flagowym i najbardziej dostępnym produktem tej firmy. Można je nabyć zarówno w markowych sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych, które posiadają niezaprzeczalnie największy ich wybór.