Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

8 kwietnia 2019

Sprawdź, gdzie nabyć słoje z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]