Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

20 stycznia 2020

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i za czasem pozyskała sobie nowych miłośników. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości wyjątkowo nieskomplikowaną metodą – należy umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającą kawą.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – także w Polsce – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych też kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest unikatowy, bo wytworzyło go wiele rozmaitych czynników, np. konkretna pogoda panująca w danym roku. Mieszanie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich specyficzny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – tania każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w biurach lub pensjonatach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana i zwykle mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Niewysokie ceny i niebanalne wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich podamy znajomym najwyższej jakości kawę podczas weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy radować się filiżanką takiej kawy do ciasta, bez lęku o ogromne koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą pasować do naszego urządzenia.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]