Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

12 lipca 2020

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na urodziny, osiemnastkę czy wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny podarek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec zabawy. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w wartościową pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o miejscu i dacie wesela, słowa podziękowania bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach oraz kolorach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie urodzinowej.

Dekoruj własne trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę robisz soki, wina czy nalewki, a później wręczasz je znajomym czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]