Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

27 września 2018

Szukasz celebrytki? Powinieneś odwiedzić ten adres

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz przekory.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]